ENG | УКР |

Участь у Генеральному засіданні Вишеградської Університетської Асоціації

9 вересня проректори та декани університету взяли участь у Генеральному онлайн-засіданні Вишеградської Університетської Асоціації, присвяченому 10-й річниці заснування.

Проректор Т.М. Димань від імені ректора проф. О.А. Шуст та колективу Білоцерківського НАУ привітала Президента Вишеградської Університетської Асоціації проф. Петера Бєліка та всю вишеградську спільноту з 10 річним ювілеєм, подякувала за змістовну співпрацю і побажала подальших успіхів.

Президент ВУА проф. Петер Бєлік презентував ретроспективу розвитку ВУА, відзначивши основні здобутки вишеградської спільноти. БНАУ набув членства ВУА у 2018 році і відтоді наші науково-педагогічні працівники та студенти є активними учасниками програм і проектів ВУА.

На засіданні було розглянуто звіт за попередній період та затверджено план співпраці на 2022 рік.

Вишеградська Університетська Асоціація була створена в рамках стратегічного проекту "Сталий розвиток в сільськогосподарському секторі країн Вишеградської четвірки та регіонів, що співпрацюють", який координує Словацький університет сільського господарства, за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду. Крім членів-засновників ідею співпраці в рамках цієї асоціації підтримали також університети та інститути з Таїланду, Індії, Туреччини, Молдови, Італії, США, України та Німеччини, і на даний момент нараховується 43 повноправних членів і 12 почесних членів.

Важливо, що основними напрямами співробітництва в рамках Асоціації є освітні та наукові проекти, спільна публікаційна діяльність, академічна мобільність. Асоціація має свій науковий журнал Visegrad Journal on Bioeconomy and Sustainable Development.