ENG | УКР |

Грант 10 000 гривень для студентів-філологів від бюро перекладів ADMIRAL

 
Друзі, Компанія ADMIRAL започатковує щорічний грант для студентів ВНЗ України. Це повністю ініціатива нашої організації, спрямована на розвиток та підтримку амбітних фахівців. Переймаючись галуззю, в якій ми працюємо, бажаємо внести свій вклад у майбутнє найкращих з найкращих. Кошти у розмірі 10 000 UAH будуть надані за результатами розгляду кандидатур усіх бажаючих. Можливості для студентів, які подають заявку, не обмежуються даним грантом, всі кандидатури будуть розглянуті індивідуально, в тому числі, на предмет пропозиції можливого працевлаштування в компанії ADMIRAL. Отже, без зайвих зволікань, умови наступні:
  1. Ви є студентом за спеціальністю: Середня освіта (Іноземна мова) / Філологія (Іноземна мова) / Філологія (Іноземна мова, переклад) (представити скан підтверджуючого документу).
  2. Ваш бал з основної мови 90+ (для першокурсників результат ЗНО з іноземної мови 180+) (представити скан підтверджуючого документу).
Підходить? Очікуємо Вашу заявку на пошту hr@admiral.com.ua, у листі потрібно також вказати:
- що ви подаєтесь на грант ADMIRAL;
- вказати ваші контактні дані (ім’я, прізвище, вік, контактний телефон та ел. пошту);
- прикріпити Ваше резюме;
- також потрібно обов’язково прикріпити мотиваційний лист з відповіддю на запитання «Чому я хочу стати перекладачем?», написаний вашою основною іноземною мовою, що вивчається (до 1000 знаків з пробілами), також цей мотиваційний лист повинен містити рекомендацію до участі в гранті та підпис викладача основної іноземної мови.
Підсумки будуть оголошенні 10 жовтня 2021 р., кінець прийому заявок 9 жовтня.
Бажаємо кожному із Вас натхнення, Ви є майбутнім України!