ENG | УКР |

Курси підвищення кваліфікації для сертифікованих інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів

Інститут післядипломного навчання Білоцерківського національного аграрного університету відповідно до угоди про співпрацю із Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру № 56-Г від 12.09.2016 проводить курси підвищення кваліфікації для сертифікованих інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів з подальшим отриманням свідоцтв про підвищення кваліфікації та їх дублікатів.
Запрошуємо усіх зацікавлених осіб на навчання, яке триватиме з 11 до 22 жовтня 2021 року.

Навчальний курс підвищення кваліфікації для сертифікованих інженерів-землевпорядників складений відповідно до Вимог до програми підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників, які затверджено Рішенням Кваліфікаційної комісії від «24» червня 2021 р. № 1.

Навчальний курс підвищення кваліфікації для сертифікованих інженерів-геодезистів складений відповідно до Вимог до програм підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-геодезистів, які затверджені Рішенням Кваліфікаційної комісії від «12» серпня 2021 р. №1.

Підсумковий контроль знань слухачів курсів підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників і сертифікованих інженерів-геодезистів є іспит – процедура, під час проведення якої підтверджуються професійна компетентність, рівень кваліфікації і знань. Іспит проводиться в один етап – тестування.
Підсумковий контроль здійснюється шляхом тестування за допомогою програмного забезпечення. Тестові завдання включають 50 запитань за тематикою курсу підвищення кваліфікації із чотирма варіантами відповіді на кожне, одна з яких є правильною. Тривалість тестування 45 хвилин. Підготовку тестових завдань забезпечує Держгеокадастр.
Увага! При обранні слухачем курсу підвищення кваліфікації для сертифікованих інженерів-геодезистів декількох напрямків (1.основні геодезичні роботи, 2.загальнодержавні топографічні знімання, 3.інженерні вишукування для будівництва та великомасштабне топографічне знімання), іспит (тестування) проводиться по кожному напрямку окремо і на кожний вид діяльності видається окреме свідоцтво про підвищення кваліфікації.
Слухач курсу за програмами підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників і сертифікованих інженерів-геодезистів вважається таким, що успішно підвищив кваліфікацію і має право на видачу свідоцтва про підвищення кваліфікації у разі, якщо кількість обраних ним правильних відповідей становить не менше ніж 45. Особа, кількість обраних правильних відповідей якою не досягає 45 вважається такою, що не склала іспит.
Інститут післядипломного навчання БНАУ забезпечує технічний супровід підсумкового контролю знань слухачів курсу підвищення кваліфікації сертифікованих інженерів-землевпорядників і сертифікованих інженерів-геодезистів та трансляцію у режимі онлайн на сайті ЗВО та/або у YouTube. У разі відсутності онлайн трансляції підсумкового контролю знань слухачів курсу іспит вважається таким, що не відбувся.

Навчання буде проводитись дистанційно на базі навчальної платформи Moodle БНАУ.
Тестування буде проводитись в центральному корпусі Білоцерківського НАУ за адресою: пл. Соборна 8/1, Біла Церква, Київська обл.

Зацікавлені у підвищенні кваліфікації особи подають:

Пакет документів можна надіслати поштою або занести особисто в Інститут післядипломного навчання БНАУ: пл. Соборна 8/1, Біла Церква, Київська обл., 09117, ipncsvm@ukr.net.

Вартість навчання інженерів-землевпорядників 3600 грн.
Вартість навчання інженерів-геодезистів:
за одним напрямом – 3600 грн.,
за двома напрямами – 3800 грн.,
за трьома – 4000 грн.

Оплата здійснюється шляхом перерахування коштів на рахунок університету.
Платіжні реквізити: код ЄДРПОУ 00493712 ДКСУ у м. Київ
р/р UA078201720313231003201009356
Призначення платежу: за підвищення кваліфікації інженера-землевпорядника /інженера-геодезиста

Вартість повторної перездачі1800 грн.

Контактна особа: Мазур Тетяна Григорівна, директор Інституту післядипломного навчання, тел. 067 9066776