ENG | УКР |

Розширене засідання керівництва університету

Сьогодні, 13 вересня, на розширеному засіданні керівництва університету ректор О.А. Шуст оголосила про призначення першим проректором доктора сільськогосподарських наук, професора Сергія Віталійовича Мерзлова, який донедавна обіймав посаду декана біолого-технологічного факультету.

Олена Анатоліївна привітала з новим призначенням і висловила сподівання, що професіоналізм, комунікабельність, педагогічний та адміністративний досвід, широке коло наукових інтересів новообраного першого проректора сприятимуть розвитку університету та підвищенню його статусу.

Сергій Віталійович висловив вдячність за довіру та запевнив присутніх, що зробить усе можливе задля підтримки та примноження високого рівня університету!

Щиро вітаємо та бажаємо плідної праці на новій посаді!