ENG | УКР |

Зустріч відомого українського ветеринара Достоєвського П.П. зі студентами факультету ветеринарної медицини

На факультет ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ завітав П.П. Достоєвський, головний державний ветеринарний інспектор України (1983-1999 рр.), перший керівник державної служби ветеринарної медицини незалежної України, заслужений працівник сільського господарства!

За сприяння ректора Олени Анатоліївни Шуст та керівництва факультету відбулася лекція Павла Петровича для студентів, майбутніх ветеринарів!

Професор, випускник Білоцерківського сільськогосподарського інституту (1961 р.), розповів про свій професійний шлях: від навчання, набуття практичних навичок до розбудови ветеринарної служби України!

Під час зустрічі Олена Анатоліївна відкрила гостям та студентам визначні сторінки біографії ректора Анатолія Степановича Даниленка, його досягнення та бачення задля покращень в профільній галузі!

На завершення Павло Петрович закликав не нехтувати навчанням, досконало засвоювати кожен предмет для формування потужної фахової бази!